Адаптер для Манометра 1/4" мама
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Адаптер для манометра використовується при створенні систем крапельного поливу. Він дозволяє швидко та надійно підключити манометр до фільтра або магістральної труби для контролю тиску води в системі. Монтаж займає мінімум часу та не потребує спеціальних навичок.
Виріб виготовлений із якісного ПВХ, відзначається довговічністю, стійкістю до ультрафіолетового випромінювання та перепадів температур.
Переваги:
- Виготовлений із первинної сировини з додаванням УФ-стабілізатора;
- Простий і швидкий монтаж;
- Надійне різьбове з’єднання;
- Герметичність без необхідності додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з використання:
- Вкрутіть адаптер у фільтр або перехідник із внутрішнім різьбленням 1/4" у магістральній трубі;
- Накрутіть на манометр голчасту насадку;
- Вставте манометр голкою в адаптер;
- Подайте воду та виміряйте тиск.
| Тип | адаптер для манометра |
| Застосування | для підключення манометра |
| Матеріал | пластик |
| Діаметр різьблення | 6 мм (1/4") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Вага | 0,004 кг |
| Об `єм | 0,00001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,003 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Фільтрувальний модуль у комплекті | Да |
- Ціна: 13,50 ₴





