Горщик ,об'єм 230 мл, 70х60х70 Україна (без дірочок)

- В наявності
- Код: 8232
0,72 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (99) 713-02-22
Відділ продажів
- +380 (99) 713-02-22Відділ продажів
- +380 (93) 410-85-15Стаціонарний магазин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оптова ціна при замовлені кратно коробці!!!
В коробці 3500шт
Упаковка 100 штук
Форма: круглі
Кольори: сірий, коричневий, чорний (залежно від завезення)
Верхній діаметр: 70мм
Нижній діаметр: 60мм
Висота: 70мм
Об'єм до 230мл
Матеріал: поліпропілен
Мінімальне замовлення 100 шт.
Горщики придатні для різних технологій вирощування, у тому числі при повністю механізованій обробці, можливе використання як у закритих приміщеннях, так і на відкритій місцевості. Ці горщики ідеально підходять для вкорінення або тимчасового перебування розсади, квіткових або садових культур.
Пластикові горщики легкі, мають акуратний дизайн. Перевагою цього виробу є відсутність пор у стінках, за рахунок чого волога в ґрунті добре утримується.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 70 см |
| Об`єм | 0.23 л |
| Ширина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для рослин |
- Ціна: 0,72 ₴

