Муфта із зовнішнім різьбленням 1 дюйм

- Немає в наявності
- Код: 8496
24,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (99) 713-02-22
Відділ продажів
- +380 (99) 713-02-22Відділ продажів
- +380 (93) 410-85-15Стаціонарний магазин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Інформація для замовлення
Муфта із зовнішнім різьбленням застосовується при створенні систем крапельного поливу для з'єднання кранів і адаптерів з внутрішнім різьбленням 1 дюйм. Муфта виготовлена з якісної первинної сировини, довговічна, стійка до впливу ультрафіолету і добрив.
Переваги
- Низька ціна та простота монтажу;
- Виготовлена з первинного ПВХ з додаванням УФ-стабілізатора;
- Надійно з'єднує елементи систем поливу.
| Тип | муфта з різьбленням |
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0,077 кг |
| Об `єм | 0,0003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,08 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 24,30 ₴


